Web Tasarım Kime Yaptırılır

Web tasarım yaptırmayı düşünüyor ve uzun süredir bu konuyla ilgili araştırmalar yapmakta olabilirsiniz.

Paranızın kıymetini biliyor ve sonradan uğraşmak istemiyorsanız böyle bir araştırma içinde olmanız gayet normaldir.

Bu makalede niçin profesyonel web tasarım yaptırmanız gerektiğini veya kurumsal web tasarım yaptırmanın yararlarını anlatan bir konu okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir. Size konuyla ilintili bir araştırmadan bahsedelim.

Araştırmaya göre web kullanıcıları ilk kez gördüğü bir web sayfasını gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sitesini gördüğü ilk 5 saniye içerisinde karar veriyor. Yani ziyaretçiyi etkilemek için web sitenizin açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük emeklerle, belki de reklamlar yaparak büyük masraflarla sayfanıza gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu hali anlayabilmek için araştırmalara da bakmanın gereği yoktur.

Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sitede bu hissiyata kapılıp sayfayı kapattığı muhakkak olmuştur. Halbuki siteyi inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edersiniz. Web tasarım ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok yetersiz, web tasarımla ilgili bir çok konuya vakıf olmadığı halde web tasarım yapan bir çok kişi veya ajans bulmanız mümkün. Size iyi yapılan bir sunum ile bu şahıs veya ajanslarda kötü hizmet almanız da çok olası.

Lakin kalitesiz hizmet aldığınızı internet dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz vakit anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş ve çok ziyaretçi kaybettirmiş olur.
Çok kaliteli hizmet sunuyor, çok ucuz fiyatlara kaliteli ürünler satıyor olabilirsiniz. Fakat müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin iyi, fiyatınızın ucuz olması pek önemli değildir.

Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun süreli profesyonel ilişkiler kurmayı planlıyoruz. Kendinizi internet ortamında en iyi şekilde ifade etmeniz için yardıma hazırız.

Doğru bilişim, kısa sürede İstanbul web tasarım firmaları arasında yerini bulmuş. Web tasarım, Web Yazılım ve SEO Hizmetleri sunan İstanbul – Zeytinburnu web tasarım firmasıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s