Aksaray web tasarım hizmetleri

Teknolojinin her geçen vakit gelişmesiyle web siteleri kişilerin veya kuruluşların gereksinimi haline geldi. Kurum olarak hizmet sunan veya ürün pazarlayan firmalar, şirketlerini web üzerinden Türkiye başta olmak üzere dünyaya açmaya başladılar. Web tasarımı hakkında birçok kafa karışıklığı olduğunu belirledik. Örneğin internet sayfası tasarımı ne kadardır?, e-ticaret sitesi kurmak için ne gibi dosyalar gerekli?, hazır bir web yazılımı mı yoksa özel web yazılım mı kullanayım? gibi birsürü sorunun yanıtlanmadığını veya sunulan cevapların bazılarının eksik, bazılarının ise konuyu çok sulandırdığını analiz ettik. Bu sebepten aklınızdaki birçok konuya çözüm olabilecek bu paylaşımı hazırladık. İsteiğiniz zaman aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım kaç tl’dir?

Web tasarım ücretleri talep ettiğiniz site dizaynıylar, oturtulacak web yazılımı ile, duyarlı (pc, tablet ve telefon uyumlu) olup olmadığı ile doğru orantılı olarak değişir. Günümüzün şartlarında kaliteli web tasarım, profesyonel web yazılımı ve duyarlı bir tasarım aşağı yukarı 800 liradan başlar ve yukarı doğru gider. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bu rakamlar inceleme yapılıp ortalama değerler tesbit edilerek bulunmuştur. Firmamızın fiyat prensibi bu tarzdadır. Bir internet sayfası yaptırmak isterseniz firmamızdan alacağınız teklifler bu rakamlardan başlayacaktır. Peki gelelim can alıcı konuya, benim için fiyat büyük öneme sahip çok uygun birşey istiyorum diyorsanız bu soruna’da çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi hazır scriptleri kullanıp, hazır bir temayı yükleyip sitenizi oluşturabiliriz o vakit tema fiyatının 100-150 tl arası olduğunu düşünelim, optimize için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 tl’ye sitenizi teslim ediyoruz. Bu konuda istek tamamen sizin. Esnek çalışma görüşümüz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi açmak için hangi belgeler gerekli?

E-ticaret sitesi yaptırmak isteyen şahıs ve kurumlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi adlı içeriğimizi inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılım mı yoksa hazır web yazılım mı kullanmalıyım?

Bu sorunun belli bir cevabı yok çünkü arzuladığınız tasarıma veya yapıya göre farklılık gösterir. Örneğin blog sitesi yapacaksanız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanılabilir. Fakat milyonlarca veriyi işleyeceğiniz bir site olacaksa hazır web yazılımları işinize yaramaz. Bu sebepten biz büyük çoğunlukla hız, kullanılabilirlik ve güvenlik açısından kendi geliştirdiğimiz yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılım kullanın ucuz olsun veya ben bu sisteme alıştım diyen kullanıcılar ne talep ediyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende görüşü ile hizmet vermekteyiz.

Aklınıza takılanlar ve fiyat teklifi için firmamızla iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s